SMF4L75CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L75CAQ-7
JLCPCB Part #
C7012111
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 121V 3.3A 400W@10/1000us 500nA 75V 92.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS