SMF4L70CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L70CAQ-7
JLCPCB Part #
C5924009
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 113V 3.5A 400W@10/1000us 500nA 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS