SMF4L64CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L64CAQ-7
JLCPCB Part #
C7317260
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 103V 3.9A 400W@10/1000us 500nA 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS