SMF4L45CA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L45CA-7
JLCPCB Part #
C5900163
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 45V 500nA 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS