SMF4L45A-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L45A-7
JLCPCB Part #
C6296611
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 45V 5.5A 500nA 50V 72.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS