SMF4L36CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L36CAQ-7
JLCPCB Part #
C6680082
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 36V 400W@10/1000us 44.2V 500nA 58.1V 6.9A Bidirectional TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS