SMF4L188CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L188CAQ-7
JLCPCB Part #
C7317235
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 1.2A 188V 209V 328V 400W@10/1000us 500nA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS