SMF4L17A-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L17A-7
JLCPCB Part #
C7363872
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 14.5A 17V 18.9V 27.6V 400W@10/1000us 500nA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS