SMF4L14CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L14CAQ-7
JLCPCB Part #
C7363867
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 17.2A 23.2V 400W@10/1000us 500nA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS