SMF4L120AQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L120AQ-7
JLCPCB Part #
C7363862
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 120V 133V 193V 400W@10/1000us 500nA TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS