SMCJ78CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ78CA-13-F
JLCPCB Part #
C135199
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.4A 126V 5uA 78V 95.8V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS