SMCJ6.5CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ6.5CA-13-F
JLCPCB Part #
C135185
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.2V 133.9A 500uA 6.5V 7.98V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS