SMCJ54A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ54A-13-F
JLCPCB Part #
C135178
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@8/20us 17.2A 54V 5uA 66.3V 87.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS