SMCJ45A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ45A-13-F
JLCPCB Part #
C135170
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 20.6A 45V 55.3V 5uA 72.7V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS