SMCJ36A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ36A-13-F
JLCPCB Part #
C135164
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 25.8A 36V 44.2V 58.1V 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS