SMCJ24A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ24A-13-F
JLCPCB Part #
C135154
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 24V 29.5V 38.6A 38.9V 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS