SMCJ22CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ22CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C1975837
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 150pF 22V 27V 35.5V 42.2A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS