SMCJ20A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ20A-13-F
JLCPCB Part #
C135150
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 20V 24.5V 32.4V 46.3A 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS