SMCJ13CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ13CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C5923942
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 21.5V 5uA 69.7A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS