SMCJ11CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ11CA-13-F
JLCPCB Part #
C135125
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11V 13.5V 18.2V 5uA 82.4A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS