SMBJ85CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ85CA-13-F
JLCPCB Part #
C135109
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 108.2V 137V 4.4A 5uA 600W 85V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS