SMBJ64A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ64A-13-F
JLCPCB Part #
C135092
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 103V 5.8A 5uA 600W@8.3ms 64V 81.8V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS