SMBJ30CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ30CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C3001606
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 30V 33.3V 48.4V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS