SMBJ30A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ30A-13-F
JLCPCB Part #
C135065
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 30V 38.3V 48.4V 5uA 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS