SMBJ26CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ26CA-13-F
JLCPCB Part #
C135063
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 14.2A 26V 33.2V 42.1V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS