SMBJ20A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ20A-13-F
JLCPCB Part #
C135056
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 18.5A 20V 25.5V 32.4V 5uA 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS