SMBJ15CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ15CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C1975363
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 15V 19.2V 24.4V 24A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS