SMBJ150A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ150A-13-F
JLCPCB Part #
C92317
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 2.5A 243V 5uA 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS