SMBJ130CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ130CA-13-F
JLCPCB Part #
C135041
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 130V 165.5V 2.9A 209V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS