SMBJ12AQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ12AQ-13-F
JLCPCB Part #
C3699421
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 30.2A 5uA 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS