SMBJ11A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ11A-13-F
JLCPCB Part #
C135034
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 11V 14.4V 18.2V 33A 5uA 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS