SMBJ10CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ10CA-13-F
JLCPCB Part #
C135031
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.8V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS