SMAZ7V5-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAZ7V5-13-F
JLCPCB Part #
C155270
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1W 2Ω 450Ω 5uA@5V 7.13V~7.88V 7.5V SMA Zener Diodes ROHS