SMAJ85CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ85CA-13-F
JLCPCB Part #
C135021
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 104V 126V 3.3A 400W 5uA 85V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS