SMAJ78CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ78CA-13-F
JLCPCB Part #
C135015
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 126V 2.2A 400W 5uA 78V 95.8V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS