SMAJ60CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ60CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C1978670
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 150pF 4.1A@10/1000us 400W 5uA 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS