SMAJ36CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ36CA-13-F
JLCPCB Part #
C134984
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 36V 400W 44.2V 58.1V 5uA 6.9A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS