SMAJ33CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ33CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C5157756
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 33V 36.7V 400W 53.3V 5uA 7.5A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS