SMAJ18CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ18CA-13-F
JLCPCB Part #
C134966
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 22.1V 29.2V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS