SMAJ170CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ170CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C1978356
Package
SMA
Description
1.4A 170V 189V 275V 400W 5uA TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS