SMAJ130CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ130CA-13-F
JLCPCB Part #
C134950
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.2A 130V 159V 324V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS