SMAJ12CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ12CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C1978279
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 12V 15.9V 150pF 18.6A 21.5V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS