SMAJ120CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ120CA-13-F
JLCPCB Part #
C134946
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 15.3A 26V 400W@8/20us 5uA Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS