SDT8A60VP5-7D
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SDT8A60VP5-7D
JLCPCB Part #
C7310075
Package
PowerDI5
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 140A 200uA@60V 540mV@8A 60V 8A PowerDI5 Schottky Diodes ROHS