SDT8A100P5-13
MFR.Part #
SDT8A100P5-13
JLCPCB Part #
C526770
Package
Power-DI-5
Description
-55℃~+150℃ 100V 100uA@100V 150A 700mV@8A 8A Independent Power-DI-5 Schottky Diodes ROHS