SDT40A100CT
MFR.Part #
SDT40A100CT
JLCPCB Part #
C7075454
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 120uA@100V 20A 720mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS