SDT30A120CT
MFR.Part #
SDT30A120CT
JLCPCB Part #
C7357217
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@120V 120V 15A 860mV@15A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS