SDT30150GCT
MFR.Part #
SDT30150GCT
JLCPCB Part #
C6216242
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 150V 15A 880mV@15A 8uA@150V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS