SDT30120CT
MFR.Part #
SDT30120CT
JLCPCB Part #
C3757286
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@120V 120V 15A 930mV@15A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS