SDM40E20LAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SDM40E20LAQ-7
JLCPCB Part #
C3758942
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 20V 250uA@20V 310mV@100mA 400mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS